Kokybės valdymo sistema

ISO 9001

Viena iš įmonės sėkmės sąlygų yra pateikti klientams kokybiškus produktus, kurie atitiktų jų reikalavimus. Suprasdami ir vertindami kokybės svarbą, siekdami tapti patikimu partneriu, klientų pasitikėjimo, eksporto galimybių plėtimo, įmonės vidinės tvarkos, atsakomybės ir įgaliojimų pasidalijimo gerinimo, įmonės procesų veiklos optimizavimo, 2000 m. mes įdiegėme kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001 standarto reikalavimus. Įdiegta ir sertifikuota kokybės vadybos sistema tai mūsų brandos matas ir išeities taškas nuolatiniam valdymo gerinimui įmonėje.

Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas ir atitikties įvertinimas

"Sabonio klubas ir partneriai" gaminamos produkcijos atitiktį keliamiems reikalavimams mes užtikrinam sertifikuodami savo produkciją ir periodiškai tikrindami akredituotose bandymų laboratorijose aplinkos ministro įsakymu dėl reglamentuojamų statybos produktų patvirtintame sąraše nurodytas privalomąsias savybes.

ISO
Greenline
Asociaicija
Atestatas
Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2010 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.